Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація один з найефективніших і бюджетних засобів захисту як офісного приміщення, так і заміського будинку.

Якщо правильно здійснити підбір обладнання системи охоронної сигналізації, можна заощадити не тільки на обладнанні, але і виключити ризик пошкодження дорогоцінного ремонту в тому випадку, якщо ви згадали про систему охорони після облаштування свого будинку.

Бездротові системи охорони є надійними та економічними по відношенню до дротових систем охорони (однин пристрій здатний працювати на одному елементі живлення до 3-х років). Особливість сучасних систем охоронної сигналізації полягає в адаптивності до пультів спостереження і можливості взаємодії з іншими системами (відеоспостереження, пожежна сигналізація, система загазованості, затоплення і т.д.).

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного об'єкта і супроводжуємо всі роботи від розробки проекту до введення в експлуатацію системи охоронної сигналізації.

Всі системи охоронної сигналізації, які використовує наша компанія рекомендовані державною службою охорони та приватними охоронними компаніями, і є сертифікованими на території України.