Заземлення

Заземлення будинку, офісу, технологічної установки, устаткування або об'єкта є невід'ємною частиною технологічного процесу. Контур заземлення котеджу також необхідний для безпечного життєзабезпечення будівлі. Заземлення - це не тільки захист електронного устаткування, але і безпека людського життя.

Як правило існують два типи контуру заземлення згідно європейської норми iec 62305. Відповідно до класифікації це заземлення типу А і заземлення типу Б.

Розглянемо більш докладніше:

  • тип заземлення А є сукупністю горизонтальних і вертикальних заземлювачів за межами об'єкта, що захищається.
  • тип заземлення Б являє собою зовнішній кільцевий контур заземлення, прокладений в грунті на 4/5 всієї своєї довжини. Також до цього типу належить фундаментний заземлювач.
  • фундаментний заземлювач прокладається в залізобетонному фундаменті, в момент його монтажу. Більш докладно про фундаментний заземлювач можна прочитати на сайті.

Для того, щоб вибрати, потрібний контур заземлення об'єкта, необхідно звернутися у відділ проекту або монтажу нашої організації. Компанія АРСАН допоможе, Вам у виборі відповідного заземлювального пристрою. Глибинне заземлення, кільцеве або фундаментне буде підібраний згідно класифікації вашого об'єкта.