Пожежна сигналізація

Автоматична установка пожежної сигналізації з розвитком сучасних технологій є невід'ємною частиною будівель комерційного і цивільного призначення. Основне завдання систем пожежної сигналізації - своєчасне попередження можливого вогнища пожежі, а точніше виявлення можливого загоряння для своєчасного запобігання поширенню пожежі та її локалізації.

Для кожної споруди автоматична установка пожежної сигналізації є індивідуальною і тому така робота вимагає професійного аналізу і підходу.

Автоматична установка пожежної сигналізації (залежно від версії і типу приладу) взаємодіє з іншими системами автоматизації будівлі, такими як:

  • система вентиляції та кондиціонування
  • система пожежогасіння
  • система управління евакуацією людьми
  • системами контролю доступу, автоматикою воріт і т.д.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідний тип пожежної сигналізації в залежності від вашого об'єкта, комплекс систем «повномасштабного» функціонування автоматичної установки пожежної сигналізації дозволить вам бути впевненим у захисті вашого будинку від знищення вогнем. Ми працюємо тільки з сертифікованим обладнанням, що пройшов експертизу в МНС і рекомендованого на території України.

Системи пожежної сигналізації працюють 24 години на добу без втручання людського фактора, що значно підвищує ефективність і надійність захисту охоронюваного об'єкта. Звернувшись до нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід щодо розробки технічного завдання, проектування пожежної сигналізації, експертизі проекту та монтажу системи.