Відеоспостереження

Наша компанія пропонує найсучасніші системи відеоспостереження, що дозволяють дистанційно керувати, або переглядати записи вашої системи відеоспостереження в будь-який час доби і в будь-якій точці світу.

Системи відеоспостереження можуть працювати в комбінації з системами домофон або системами автоматичного відкривання воріт, створять комфорт і надійність як приватній території заміського будинку, так і автомобільного паркінгу біля офісного приміщення. Тобто вам не доведеться залишати пульт від воріт або ключ від замка вхідної хвіртки, достатньо лише відправити СМС або скористатися одним з додатків для операційних систем Android або iOS.

Система відеоспостереження дозволить переглядати події об'єкту, що охороняється, як в реальному часі, так і в режимі запису.

Щоб відтворити подію, що відбулася, не обов'язково переглядати весь період запису, а можна скористатися функцією системи відеоспостереження - «режим запису по тривозі».

Тому, якщо вам необхідна система відеоспостереження для забезпечення комфорту та надання вагомих аргументів при спірних ситуаціях, наші фахівці з систем відеоспостереження знайдуть індивідуальний підхід до поставленого завдання і якісно вирішать питання з влаштування системи відеоспостереження.