Системи сніготанення

deviСистеми танення снігу і льоду на покрівлі і на відкритих майданчиках від компанії DEVI призначені, передусім, для забезпечення безпеки пересування людей і транспорту в місцях утворення полою на дорогах і на дахах (бурульки). Крім того вони використовуються для захисту будов. Система танення снігу і льоду захистить водостічну систему від замерзання, що завадить накопиченню полою, і запобіжить руйнуванню і протіканню покрівлі.

Найбільш часто системи танення снігу і льоду DEVI встановлюються на тротуарах, зовнішніх щаблях, пандусах і навантажувальних рампах, а також на ділянках покрівлі де можливе утворення полою.

До складу системи танення снігу і льоду входять резистивні або саморегулюючі нагрівальні кабелі DEVI, терморегулятори devireg ™, і різні монтажні елементи.

Системи танення снігу та льоду від компанії DEVI досить економічні. Наявність високочутливих датчиків вологості та опадів дозволяє досягти максимальної ефективності роботи при мінімальних енерговитратах.

Для кожного об'єкта система танення снігу і льоду розраховується індивідуально. Потужність системи підбирається виходячи з географічного розташування та вимог системи (швидкість танення снігу і льоду).

Для України зазвичай встановлюються системи потужністю 250÷400Вт/м².