Тепла підлога

Електричні теплі підлоги - це розумна альтернатива традиційній системі опалення. Система теплої підлоги DEVI складається зі спеціальних нагрівальних кабелів, укладаються в цементно - піщане стягування або в кулю плиткового клею, терморегуляторів і датчиків температури.

Нагрівальні кабелі DEVI рівномірно розподіляють тепло по поверхні підлоги, що запобігає хаотичну циркуляцію повітря в приміщенні й істотно підвищує тепловий комфорт. Терморегулятори DEVI дозволяють мінімізувати необхідність втручання людини в процес регулювання комфортної температури, що дозволяє істотно знизити споживання електроенергії.

Компанія DEVI існує на ринку з 1942р. і є визнаним світовим лідером у виробництві електричних кабельних систем опалення. Продукція DEVI продається більш ніж в 100 країнах світу і сертифікована як ISO 9001; ISO 14001; ISO 18001. 

Теплу підлогу DEVI в Києві можна купити в нашій компанії, що є офіційним дилером DEVI. Ціна на теплу підлогу DEVI досить демократична. Інженери нашої компанії допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію системи виходячи з Ваших потреб і можливостей, а монтажники швидко і якісно змонтують її.

Компанія DEVI гарантує надійну роботу нагрівальних кабелів протягом 20років, а терморегуляторів протягом 5років. Але це ще не все. Купивши теплі підлоги DEVI, Ви отримуєте повну гарантію. Це означає не тільки те, що ремонт або заміна обладнання DEVI буде проводитися безкоштовно, але і те, що будуть компенсовані всі витрати пов'язані з цим.